ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДГОТОВКИ НАУКОВИХ КАДРІВ

Автор(и)

  • Ю.О. Черних
  • О.Б. Черних

Ключові слова:

європейський досвід, підготовка, наукові кадри, докторська освіта, основні принципи

Анотація

У статті проведений аналіз основних принципів та підходів в організації підготовки наукових кадрів, зокрема докторів філософії (кандидатів наук) в європейських країнах, що приєдналися до Болонської декларації. Розглянуто методи і форми навчання аспірантів за докторськими програмами в різних європейських університетах та з’ясовано основні шляхи їх вдосконалення. Уточнено сучасні проблеми і тенденції, що пов'язані з підготовкою наукових кадрів, з урахуванням Зальцбурзьких принципів, а також визначено основні шляхи організації підготовки наукових кадрів. Виявлено найбільш раціональні та адекватні напрями подальшого перетворення системи підвищення наукової кваліфікації фахівців для різних сфер економічної діяльності.

Біографії авторів

Ю.О. Черних

кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

О.Б. Черних

старший науковий співробітник науково-дослідного відділу військової освіти і науки центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського (м. Київ, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-24

Як цитувати

Черних, Ю., & Черних, О. (2016). ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДГОТОВКИ НАУКОВИХ КАДРІВ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (52), 220–228. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/124

Номер

Розділ

ПЕДАГОГІКА