ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ В УКРАЇНІ В УМОВАХ ВЕДЕННЯ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ

Автор(и)

  • В.Ю. Артемов
  • Н.І. Литвиненко старший науковий співробітник, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

Ключові слова:

спеціальні інформаційні операції, гібридна війна

Анотація

Починаючи з кінця лютого 2014 року Російська Федерація (РФ) перейшла від тактики прихованої підривної діяльності до відкритої гібридної війни та розгорнула сепаратистський і терористичний рух на сході України. Враховуючи необхідність відповіді на агресивну політику керманичів РФ, неможливість симетричної відповіді з боку України, кризову ситуацію в економіці РФ, варто перейти до тактики асиметричних відповідей на агресії північно-східного сусіда, які будуть направлені на демотивацію населення, чиновників та збройних сил РФ до продовження бойових дій на сході України. З огляду на велику різницю у технічному та матеріальному озброєнні сторін найбільш адекватним варіантом асиметричної відповіді на гібридну війну з РФ вбачається проведення спеціальних інформаційних операцій.

Біографія автора

В.Ю. Артемов

доктор педагогічних наук, завідуючий кафедри, Академія Служби безпеки України (м. Київ, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-29

Як цитувати

Артемов, В., & Литвиненко, Н. (2016). ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ В УКРАЇНІ В УМОВАХ ВЕДЕННЯ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (51), 77–82. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/134

Номер

Розділ

СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ВОЄННА БЕЗПЕКА