ЩОДО ПИТАННЯ ВИВЧЕННЯ ЕРОЗІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

Автор(и)

  • І.М. Шквир

Ключові слова:

водна ерозія, фактори, природно-сільськогосподарське районування

Анотація

У статті наведено огляд напрацювань та вклад науковців щодо вивчення розвитку водної ерозії на землях сільськогосподарського призначення спричиненої зливовими опадами. На основі проведеного аналізу літературних джерел виділено фактори, що впливають на утворення та розвиток водної ерозії. А також визначено недостатнє висвітлення в літературі проблем територіального охоплення досліджень, оцінювання невизначеності прогнозування втрат ґрунту та використання даних дистанційного зондування Землі для оцінювання прояву деградаційних процесів. Ставиться питання про необхідність подальшого вивчення процесів розвитку ерозії, а саме розроблення методів оцінювання втрат ґрунту від зливових опадів.

Біографія автора

І.М. Шквир

асистент кафедри ГІС і технологій, Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-29

Як цитувати

Шквир, І. (2016). ЩОДО ПИТАННЯ ВИВЧЕННЯ ЕРОЗІЙНИХ ПРОЦЕСІВ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (51), 139–143. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/142

Номер

Розділ

СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ВОЄННА БЕЗПЕКА