ДОСЛІДЖЕННЯ І РЕОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ЦИФРОВОГО ОБ’ЄКТА ДІАГНОСТУВАННЯ НА ОСНОВІ ГРАФ-МОДЕЛІ

Автор(и)

  • М.О. Гуменюк
  • В.В. Мармолюк
  • В.М. Чешун

Ключові слова:

тестова діагностика, цифрові пристрої, тестопридатність, граф-модель

Анотація

У статті описано принципи застосування  граф-моделі для дослідження і реорганізації структури об’єкта діагностування в задачах тестопридатного синтезу цифрових схем.

Структурну схему досліджуваного в якості об’єкта діагностування цифрового пристрою запропоновано представляти формалізованою граф-моделлю, для опису якої застосовуються елементи теорії множин, що дозволяє виявити проблемні в проведенні тестових випробувань шляхи передачі контрольованих сигналів і, через реорганізацію граф-моделі, визначити вимоги щодо внесення змін в структуру пристрою для збільшення його тестопридатності.

Доведено, що збільшення тестопридатності  цифрових схем може бути досягнуто при незначному збільшенні їх апаратної складності введенням додаткових комбінаційних складових.

Біографії авторів

М.О. Гуменюк

магістр, Хмельницький національний університет (м. Хмельницький, Україна)

В.В. Мармолюк

магістр, Хмельницький національний університет (м. Хмельницький, Україна)

В.М. Чешун

кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж, Хмельницький національний університет (м. Хмельницький, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-29

Як цитувати

Гуменюк, М., Мармолюк, В., & Чешун, В. (2016). ДОСЛІДЖЕННЯ І РЕОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ЦИФРОВОГО ОБ’ЄКТА ДІАГНОСТУВАННЯ НА ОСНОВІ ГРАФ-МОДЕЛІ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (51), 144–149. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/143

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ