СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ СУЧАСНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ПІДХОДІВ ДО РОЗРОБКИ КРОСПЛАТФОРМНИХ ВЕБ-ДОДАТКІВ

Автор(и)

  • Ю.Ю. Козіна
  • В.В. Авілов
  • А.О. Козін

Ключові слова:

кросплатформні веб-додатки, клієнт-серверна архітектура, фреймворк

Анотація

Існуючі методики створення кросплатформних додатків, як правило, вимагають велику кількість трудових ресурсів. Тому, для вирішення даної проблеми, в цій роботі,  на основі аналізу новітніх методик та інструментів кросплатформної розробки,була запропонована архітектурна схема інформаційної системи. В основі її створення знаходится використання взаємодії двох безкоштовних фреймворків (Node.js і Titanium SDK). Для демонстрації переваг даного підходу була розроблена клієнт-серверна система програмного забезпечення, що працює на операційних системах android і ios, а так само на платформах, що підтримують веб-розробку. У результаті було досягнуто  скорочення часу розробки.

Біографії авторів

Ю.Ю. Козіна

кандидат технічних наук, доцент кафедри Прикладної математики та інформаційних технологий, Одеський національний політехнічних університет (м. Одеса, Україна)

В.В. Авілов

магістр кафедри Прикладної математики та інформаційних технологий, Одеський національний політехнічних університет (м. Одеса, Україна)

А.О. Козін

провідний спеціаліст по розробці та  контролю якості програмного забезпечення компанії “Логіка”(м. Одеса, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-29

Як цитувати

Козіна, Ю., Авілов, В., & Козін, А. (2016). СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ СУЧАСНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ПІДХОДІВ ДО РОЗРОБКИ КРОСПЛАТФОРМНИХ ВЕБ-ДОДАТКІВ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (51), 172–176. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/147

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ