ШИФРУВАННЯ ЗВУКУ МЕТОДОМ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЙОГО У ВИГЛЯДI СПЕКТРОГРАМИ

Автор(и)

  • І.В. Муляр
  • Є.С. Лєнков
  • Л.В. Солодєєва

Ключові слова:

аудіофайл, спектрограма, звукова хвиля, віконні перетворення Фур’є

Анотація

У статті представлений метод шифрування аудiо файлу у виглядi спектрограми. Це дозволить зберегти необхiднi аудiо данi вiд зловмисникiв. Цей метод шифрування аудіофайлів дозволяє зашифровувати спектрограму самого звуку та передавати її по мережі з наступним відтворенням цього звуку Найкраще, цей метод шифрування, покаже себе при шифруваннi розмов по ip-телефонiї, мiж невеликою кiлькiстю комп’ютерiв, наприклад у невеликiй корпоративнiй мережi.

Використовуючи бібліотеки для створення спектрограми та змінюючи їх під себе ми можемо отримати функції створення спектрограми такі як нам потрібно. Так як це окремі функції для створення та виведення інформації, їх легко можна використовувати в інших програмних продуктах.

Біографії авторів

І.В. Муляр

кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж, Хмельницький національний університет (м. Хмельницький, Україна)

Є.С. Лєнков

кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Військовий інститут телекомунікацій і інформатизації (м. Київ, Україна)

Л.В. Солодєєва

науковий співробітник науково-дослідного центру, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-29

Як цитувати

Муляр, І., Лєнков, Є., & Солодєєва, Л. (2016). ШИФРУВАННЯ ЗВУКУ МЕТОДОМ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЙОГО У ВИГЛЯДI СПЕКТРОГРАМИ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (51), 177–185. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/148

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ