ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ АКТУАЛЬНОЮ КАРТОГРАФІЧНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ З УРАХУВАННЯМ ДОСВІДУ ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ

Автор(и)

  • П.А. Савков
  • Н.В. Левінськова
  • Д.М. Могильний

Ключові слова:

картографічна генералізація, спеціальні карти, топографічні карти, фотодокументи, карта-збільшенка

Анотація

В статті розглядається процес картографічної генералізації як важливого етапу створення якісної, інформативної та зручної в користуванні картографічної продукції, яка використовуються при плануванні та в ході проведення спеціальних операцій. Здійснений  аналіз картографічного відображення інформації та його взаемозвязок з процесом генералізації. Аналізується досвід створення комбінованої (гібридної) продукції, для забезпечення  спеціальних операцій в тому числі і АТО.

Біографії авторів

П.А. Савков

кандидат технічних наук, доцент, начальник кафедри топогеодезичного забезпечення, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

Н.В. Левінськова

викладач кафедри топогеодезичного забезпечення, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

Д.М. Могильний

курсант, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-29

Як цитувати

Савков, П., Левінськова, Н., & Могильний, Д. (2016). ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ АКТУАЛЬНОЮ КАРТОГРАФІЧНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ З УРАХУВАННЯМ ДОСВІДУ ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (51), 200–207. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/151

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ