АНАЛІЗ СВІТОВИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ ЗБРОЇ СПРЯМОВАНОЇ ЕНЕРГІЇ

Автор(и)

  • С.П. Гришин
  • О.В Мірошніченко
  • О.О. Бадрук

Ключові слова:

зброя нелетальної дії, зброя спрямованої енергії, аналіз, вражаючі фактори, типові ситуації застосування

Анотація

У даний час всі роботи в області зброї спрямованої енергії йдуть в багатьох країнах світу. Основними розробниками зброї даного класу є перш за все США, Кітай та РФ. Гарні результати роботи в цьому напрямку показують також Ізраїль, Німеччина та Індія. Але якщо у Китаї та РФ ці розробки є, в основному, закритими для широкого загалу, то у США навіть безперспективні проекти підлягають масовому «піару». У даній статті проведений аналіз зразків та розробок зброї спрямованої енергії, здебільше, на прикладі США та на основі матеріалів викладених у відкритих джерелах.

Наведено останні досягнення науково-технічних програм з розробки лазерних систем для тактичної оборони, перспективи розвитку лазерної зброї. Розкриті проблеми, пов'язані з потужністю, тепловою ємністю і розмірами озброєнь даного класу.

Біографії авторів

С.П. Гришин

кандидат технічних наук, начальник науково-методичного відділу (психологічного вивчення особового складу) Науково-методичного центру кадрової політики Міністерства оборони України (м. Київ)

О.В Мірошніченко

кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, начальник відділу наукових методологічних розробок та високих технологій начальника науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ)

О.О. Бадрук

науковий співробітник науково-організаційного відділення, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ)

##submission.downloads##

Опубліковано

2017-03-09

Як цитувати

Гришин, С., Мірошніченко, О., & Бадрук, О. (2017). АНАЛІЗ СВІТОВИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ ЗБРОЇ СПРЯМОВАНОЇ ЕНЕРГІЇ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (54), 7–15. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/156

Номер

Розділ

ТЕХНІКА