АНАЛІЗ МЕХАНІЗМІВ КЕШУВАННЯ КОНТЕНТУ В БЕЗПРОВОДОВИХ МЕРЕЖАХ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ

Автор(и)

  • Д.А. Міночкін

Ключові слова:

кешування, безпроводові мережі, мобільність

Анотація

З розвитком технологій послуги мобільного зв’язку змінюють акцент з  послуг, які орієнтовані на встановлення з’єднання, на послуги, які орієнтовані на передачу контенту. Одним із можливих напрямків розвитку архітектури мобільних мереж є створення безпроводових мереж, які орієнтовані на передачу контенту. Одним із підходів для зменшення навантаження на базову мережу оператора та зменшення затримки передачі в таких мережах є кешування найбільш популярного контенту на ділянці «останньої милі» - базових станціях (БС) та кінцевих терміналах користувачів (КТ). На відміну від проводових мереж, унікальною властивістю безпроводових мереж, які орієнтовані на передачу контенту, є мобільність користувачів. Тому, в роботі розглядаються основні властивості моделі мобільності користувачів та можливість використання цієї додаткової інформації для збільшення ефективності механізмів кешування.

Біографія автора

Д.А. Міночкін

кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри, Інститут телекомунікаційних систем НТУУ «КПІ» (м. Київ)

##submission.downloads##

Опубліковано

2017-03-09

Як цитувати

Міночкін, Д. (2017). АНАЛІЗ МЕХАНІЗМІВ КЕШУВАННЯ КОНТЕНТУ В БЕЗПРОВОДОВИХ МЕРЕЖАХ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (54), 128–133. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/172

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ