МОДЕЛІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ В УКРАЇНІ

Автор(и)

  • О.І. Кравченко
  • М.П. Віхтюк

Ключові слова:

комп’ютерне навчання, моделі навчання, дидактичні принципи, система дистанційної освіти, військова освіта

Анотація

У статті розкриваються фактори, що характеризують традиційну модель навчання військових фахівців та особливості дистанційного навчання, його відміні риси від традиційної моделі. Визначено, що модель дистанційного навчання будується: на врахуванні психолого-педагогічних закономірностей процесу засвоєння знань тих, кого навчають, факторів і умов, що сприяють чи заважають досягненню запланованих результатів; на можливостях даного навчального матеріалу і специфічних для обраної форми навчання способів та засобів, що відповідають цим закономірностям.

Особлива увага приділена розгляду моделей дистанційного навчання та факторів, що впливають на вибір певної моделі дистанційного навчання військових фахівців відповідної їй траєкторії навчання фахівця, яка найбільшою мірою задовольняє цілям і задачам конкретного виду навчання.

Біографії авторів

О.І. Кравченко

науковий співробітник науково-дослідного центру, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

М.П. Віхтюк

головний фахівець фінансово-економічного відділу, Державна організація - Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”

##submission.downloads##

Опубліковано

2017-04-19

Як цитувати

Кравченко, О., & Віхтюк, М. (2017). МОДЕЛІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ В УКРАЇНІ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (55), 208–215. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/212

Номер

Розділ

ПЕДАГОГІКА