АНАЛІЗ ЗАСОБІВ РОЗПІЗНАВАННЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ РУХОМОГО ОБ'ЄКТУ В НАПРЯМКУ НА СЕЙСМІЧНИЙ ЗАСІБ ОХОРОНИ ПОЗИЦІЇ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

Автор(и)

  • М.І. Лисий
  • Ю.О. Бабій

Ключові слова:

сейсмічний засіб охорони, сейсмічний приймач, чутливий елемент, рухомий об’єкт, радіолокаційна станція

Анотація

Спостереження за ділянкою місцевості є однією з основних форм оперативно-службової і оперативно-бойової діяльності підрозділів охорони кордону. Основним принципом є забезпечення його неперервності у часі і просторі. Наслідком неефективного забезпечення ведення спостереження за місцевістю, рухомими обєктами, охороною позиції та поста спостереження, беручи до уваги і фізіологічні особливості людини, і вплив навколишнього середовища, всі ці фактори можуть призвести не лише до пропуску правопорушника, а й виникнення загрози життю особовому складу наряду.

Тому, в роботі розглянуто аналіз засобів призначених для розпізнавання переміщення рухомого об’єкту в напрямку на сейсмічний засіб охорони позиції спостереження при дії завад від джерела, розміщеного поруч з трьохкоординатним сейсмічним приймачем засобу охорони.

##submission.downloads##

Опубліковано

2018-10-04

Як цитувати

Лисий, М., & Бабій, Ю. (2018). АНАЛІЗ ЗАСОБІВ РОЗПІЗНАВАННЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ РУХОМОГО ОБ’ЄКТУ В НАПРЯМКУ НА СЕЙСМІЧНИЙ ЗАСІБ ОХОРОНИ ПОЗИЦІЇ СПОСТЕРЕЖЕННЯ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (57), 40–46. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/250

Номер

Розділ

ТЕХНІКА