АЛГОРИТМ МОДЕЛЮВАННЯ ПЛАНОВИХ РЕМОНТІВ СКЛАДНИХ ТЕХНІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА СИСТЕМ

Автор(и)

  • Ю.І. Хлапонін
  • Б. Боровік
  • Р.Ю. Кольцов

Ключові слова:

складний технічний об’єкт, плановий ремонт, параметри ремонту

Анотація

Переважна більшість складних об’єктів та систем є відновлюваними об’єктами. Необхідний рівень готовності та живучості таких складних об’єктів забезпечується за рахунок технічної підтримки їх експлуатації. Для цих цілей зазвичай використовується комплекс засобів і методів, що складають систему технічного обслуговування і ремонту. Значна роль в цих системах відведена проведенню планових ремонтів.

У роботі розроблений алгоритм моделювання проведення планового ремонту, як складової частини імітаційної статистичної моделі складного технічного об’єкта. Проведення моделювання дозволяє визначити оптимальні конструктивні характеристики об’єкту та параметри проведення ремонту. За критерій обрано максимізація показників надійності та мінімізація вартості експлуатації об’єкта.

##submission.downloads##

Опубліковано

2018-10-04

Як цитувати

Хлапонін, Ю., Боровік, Б., & Кольцов, Р. (2018). АЛГОРИТМ МОДЕЛЮВАННЯ ПЛАНОВИХ РЕМОНТІВ СКЛАДНИХ ТЕХНІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА СИСТЕМ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (57), 69–73. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/254

Номер

Розділ

ТЕХНІКА