АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА СУЧАСНОГО СТАНУ СЕНСОРНИХ МЕРЕЖ

Автор(и)

  • О.В. Барабаш
  • Н.М. Довженко
  • М.О. Коваль

Ключові слова:

сенсорна мережа, датчики, інтелектуальні вузли, моніторинг, дані

Анотація

У статті розглядаються сенсорні мережі, як нова та перспективна технологія, на основі якої інтенсивно ведуться прикладні розробки та виконуються масштабні проекти для різних галузей промисловості, життєдіяльності людини і систем військового призначення.

Приведено короткий опис областей застосування сенсорних датчиків, особливості впровадження, здійснення моніторингу та управління вузлами, відстеження різних екологічних чи фізичних умов, таких як температура, тиск, вітер та вологість.

Тому, цілковито виправданим є мета даної статті, а саме оцінка сучасного стану сенсорної мережі з урахуванням використання в багатьох програмах, таких як моніторинг дикої природи, відстеження та спостереження за військовими цілями, розвідка небезпечних умов та полегшення стихійних лих. Враховуючи величезну кількість даних, автоматична їх класифікація стає критичним завданням у багатьох додатках.

##submission.downloads##

Опубліковано

2018-10-04

Як цитувати

Барабаш, О., Довженко, Н., & Коваль, М. (2018). АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА СУЧАСНОГО СТАНУ СЕНСОРНИХ МЕРЕЖ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (58), 74–80. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/289

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ