ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ SDN АРХІТЕКТУРИ ПРИ НАДІЙНІЙ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ

Автор(и)

  • О.В. Сєлюков
  • Ю.В. Хмельницький
  • В.М. Лоза
  • Р.В. Бойко

Ключові слова:

програмно керовані мережі SDN, управління мережевими пристроями, стандартизація архітектури SDN, надійність та завади передачі, інфраструктурний рівень

Анотація

В статті розглянуто питання використання та стандартизації параметрів управління програмно керованими мережами SDN при надійній передачі інформації. Ця концепція, що дістала назву мереж, що програмно конфігурувалися, або Software-Defined -Network(SDN) - розділення рівня управління мережею і передачі даних за рахунок перенесення функцій управління мережевими пристроями в додатки, які працюють на окремому сервері чи контролері.

Залежно від масштабу мережі сам контролер є сервером або групою серверів, на яких встановлено спеціалізоване програмне забезпечення. При цьому мережеві елементи, у яких відібрали функції управління мережею, виконують суто базові завдання - працюють по просуванню пакетів. Така архітектура дозволяє виділити з мережевого устаткування рівень управління і зробити його програмованим. При цьому базова інфраструктура передачі даних також відділяється від мережевих сервісів і додатків.

Також у статті розглянута узагальнена схема основних напрямів стандартизації та розробки  таких мереж. Різні організації при стандартизації мереж  SDN, ставлять за мету формування нової архітектури мережі та устаткування, що припускає відділення площини управління від площини передачі, і докладають значні зусилля до подолання виникаючих проблем, пов’язаних із складнощами міграції від традиційних мереж до SDN. Це надасть можливість користувачам отримувати всі послуги із необхідною  якістю, достовірністю та вартістю.

##submission.downloads##

Опубліковано

2018-10-05

Як цитувати

Сєлюков, О., Хмельницький, Ю., Лоза, В., & Бойко, Р. (2018). ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ SDN АРХІТЕКТУРИ ПРИ НАДІЙНІЙ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (59), 134–145. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/319

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ