МОДЕЛЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВОГО ПРОЦЕСОРА ЗІ СКОРОЧЕНОЮ СИСТЕМОЮ КОМАНД

Автор(и)

  • С.В. Лєнков
  • О.І. Стецюк
  • В.М. Чешун
  • В.І. Чорненький
  • Л.О. Ряба

Ключові слова:

технічна діагностика, функціональне діагностування, цифровий процесор, скорочена система команд

Анотація

У сучасних умовах мікропроцесори стали основою більшості електронних пристроїв і систем. Жорстка конкуренція серед виробників цифрових мікропроцесорів зумовлює скорочення термінів на виконання проектних робіт і тенденцію до швидкого просування нових моделей на ринок, що призводить до обмеження часу і, досить часто, недосконалої організації процедур перевірки інтегральних компонентів виробником.

За наявності жорстких обмежень на час діагностичних випробувань при серійному випуску цифрових процесорів, у виробників і споживачів зазначеної продукції виникає потреба у ефективних методах її діагностування з мінімальною тривалістю випробувань. Такі методи потребують застосування систематизованого підходу, що базується на використанні чітко формалізованих математичних моделей.

В статі описано математичну модель для організації функціональної перевірки цифрового процесора зі скороченою системою команд. Запропонована математична модель орієнована на застосування при організації командно-керованого функціонального діагностування цифрових процесорів, спрямованого на комплексну перевірку коректності виконання вузлами діагностованого процесора характерних для них елементарних процесорних операцій. Математична модель містить описову складову в термінах теорії множин, графічно-ілюстраційне і матричні представлення цифрового процесора зі скороченою системою команд.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-04-01

Як цитувати

Лєнков, С., Стецюк, О., Чешун, В., Чорненький, В., & Ряба, Л. (2019). МОДЕЛЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВОГО ПРОЦЕСОРА ЗІ СКОРОЧЕНОЮ СИСТЕМОЮ КОМАНД. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (62), 89–96. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/359

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ