АНАЛІЗ СТАНУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ, ЯКІ БУЛИ СТВОРЕНІ ЗА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Автор(и)

  • Р.Ю. Кольцов (R. Koltsov)
  • П.Ш. Ванієв (P. Vaniyev)
  • Д.Г. Індутний (D. Indutniy)

DOI:

https://doi.org/10.17721/2519-481X/2020/66-03

Ключові слова:

оперативно-тактичні вимоги, безпілотні літальні апарати та безпілотні авіаційні комплекси

Анотація

У статті представлено аналіз безпілотних літальних апаратів, які були створені за час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. В основі статті лежить опис особливостей використання безпілотних літальних апаратів на території Донецької та Луганської областей. Також в статті розглянуто переваги застосування безпілотних літальних апаратів під час виконання бойових або спеціальних завдань. Визначено провідні концепції створення безпілотних літальних апаратів та комплекс чинників, які обумовлюють успішність забезпечення безпілотними літальними апаратами Збройні Сили України. Було узагальнено досвід використання та забезпечення безпілотними літальними апаратами та безпілотними авіаційними комплексами за час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Наведено шляхи удосконалення традиційних способів створення безпілотних літальних апаратів та визначено для яких завдань за час проведення антитерористичної операції використовувалися безпілотні літальні апарати. У статті наведено типи безпілотних авіаційних комплексів які використовувалися в зоні Операції Об’єднаних Сил (антитерористичної операції) на території Донецької та Луганської областей українськими військовими, спецпризначенцями та гвардійцями.

В результаті проведеного у роботі дослідження розкриті особливості визначення оперативно-тактичних вимог до безпілотних літальних апаратів для їх ефективного використання на території Донецької та Луганської областей. Запропоновано раціональні шляхи створення безпілотних літальних апаратів для їх використання в інтересах бойового застосування.

Вихідними матеріалами для проведення аналізу стали деякі сучасні публікації стосовно створення та застосування безпілотних літальних апаратів для військових цілей та керівні документи. Вихідні матеріали перевірялись на предмет відповідності критеріям, поставленим керівними документами.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-11-18

Як цитувати

Кольцов (R. Koltsov) Р., Ванієв (P. Vaniyev) П., & Індутний (D. Indutniy) Д. (2020). АНАЛІЗ СТАНУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ, ЯКІ БУЛИ СТВОРЕНІ ЗА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НА СХОДІ УКРАЇНИ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (66), 29–35. https://doi.org/10.17721/2519-481X/2020/66-03

Номер

Розділ

ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЇ ПОДВІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ