АНАЛІЗ ЧИННИКІВ КОМУНІКАЦІЇ, ЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ НА БАЗІ СІМЕЙСТВ ArcGIS

Автор(и)

  • М.М. Нікіфоров (M.M. Nikiforov)
  • М.М. Нікіфоров (M.M. Nikiforov)

DOI:

https://doi.org/10.17721/2519-481X/2020/67-10

Ключові слова:

чинники комунікації, підходи, впливи, наслідки

Анотація

В роботі проведено аналіз особливостей використання чинників комунікацій що застосовується на робочому місці під час розроблення інформаційної системи на базі сімейства ArcGIS. У цій статті викладено кілька основних чинників комунікації та проведено дослідження, як покращити спілкування між різними категоріями людей враховуючи їх підхід, послідуючий вплив та наслідки. Досліджено ймовірні підходи до врахування окремих чинників комунікації, з метою ефективного впливу на людей та команди під час розроблення автоматизованої системи моніторингу інформаційного простору.

Досліджені можливості застосування взаємозв'язків між чинниками, підходами, впливами та наслідками комунікації що можуть допомогти вдосконалити наші навички спілкування та листування у слуханні, письмі та розмові. Визначено, що оскільки кожен з нас відрізняється особистими характеристиками, віком та національною культурою, ми повинні бути проникливими спостерігачами за тими, з ким ми плануємо взаємодіяти, і уважно слухати та налаштовувати методи комунікації для нашого кінцевого одержувача. Різноманітність культур може з різною мірою впливати на безперебійність кожного підходу до спілкування та розуміння намірів, проблем та перспектив один одного. Це, у свою чергу, впливає на стосунки між колегами, між начальниками та підлеглими.

Надано висновок що чинники комунікації переплітаються між собою і впливають на наш вибір методів комунікації та середовища, що згодом спричиняє вплив на взаєморозуміння та ефективність передачі інформації. У свою чергу, наслідки накопичуються, що призводить до значних труднощів для робочих відносин та продуктивності праці.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-11-19

Як цитувати

Нікіфоров (M.M. Nikiforov) М., & Нікіфоров (M.M. Nikiforov) М. (2020). АНАЛІЗ ЧИННИКІВ КОМУНІКАЦІЇ, ЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ НА БАЗІ СІМЕЙСТВ ArcGIS. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (67), 95–103. https://doi.org/10.17721/2519-481X/2020/67-10

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ