ПОРЯДОК ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ МЕТОДИКИ ОЦІНЮВАННЯ СИСТЕМИ КАДРОВИХ ОРГАНІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ОРГАНАМИ ВІЙСЬКОВОГО УПРАВЛІННЯ

Автор(и)

  • М.П. Думенко (M.P. Dumenko)

DOI:

https://doi.org/10.17721/2519-481X/2020/67-15

Ключові слова:

система кадрових органів, система комплектування збройних сил, персонал, комплексне оцінювання ефективності, комплектування військ

Анотація

У статті розглядається методичні підходи до практичного використання методики комплексного оцінювання ефективності функціонування системи кадровик органів Збройних Сил України на прогнозованому періоді забезпечення боєздатності військ за показником персонал.

Надається порядок формування вихідних даних, врахування позитивних і негативних факторів комплектування Збройних Сил України персоналом і оцінювання ефективності у цьому процесі функціонування системи кадрових органів.

Надають практичні приклади використання розробленого методичного підходу для отримання значень показників ефективності у функціонування системи кадрових органів за різними варіантами формування пропозицій до прийняття рішень на комплектування частин і підрозділів обраного умовного військового формування.

Новизною обраного підходу є оцінювання функціонування системи кадрових органів за кінцевим вкладом в боєздатність органів управління, частин і підрозділів ЗС України на оцінюваному періоді за показником укомплектованості персоналу.

Розроблений методичний підхід до використання розробленої методики оцінювання функціонування системи кадрових органів дозволяє його використовувати у практичній діяльності органів військового управління для оцінювання варіантів структур і змісту функціонування системи кадрових органів.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-11-19

Як цитувати

Думенко (M.P. Dumenko) М. (2020). ПОРЯДОК ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ МЕТОДИКИ ОЦІНЮВАННЯ СИСТЕМИ КАДРОВИХ ОРГАНІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ОРГАНАМИ ВІЙСЬКОВОГО УПРАВЛІННЯ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (67), 143–155. https://doi.org/10.17721/2519-481X/2020/67-15

Номер

Розділ

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ