ДО ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОГРАМНИХ ВЕБ-СИСТЕМ ЗАСОБАМИ РОЗРОБКИ

Автор(и)

  • О.М. Шинкарук
  • О.В. Мірошніченко
  • О.М. Яшина

DOI:

https://doi.org/10.17721/2519-481X/2021/70-10

Ключові слова:

Фрейморк, CSS, програмне забезпечення, програмний продукт, мова програмування, управління якістю

Анотація

У даній статті наведено результати досліджень існуючих засобів і визначення теоретичних аспектів застосування сучасних фреймворків для розробки програмного забезпечення, а також обґрунтування доцільності та впливу варіативності вибору на якість розроблюваних програмних додатків. Основними результатами дослідження є обгрунтування вибору фреймворків для розробки програмного забезпечення. Потрібно відмітити, що не зважаючи на велику кількість фреймворків, структурований аналіз здійснений досить незначною кількістю дослідників, що і обумовлює наукову новизну даного питання. Вибір відповідного фреймворка є однією з основних засад, що визначає якість майбутнього сайту. Кожну з технологій, що наведені у даній статті можна вважати вичерпною у всіх відношеннях тому, що їх використовують, як у практиці перетворення в графічний інтерфейс (frontend), так і для розробки варіанту архітектури програмного забезпечення (backend). Тому, слід обирати  платформу у відповідності до зручностей щодо мов програмування.

Отже, Agile найбільше підходить для проектів із «відкритим кінцем», наприклад, запуск інтернет-сервісів, розробка комп’ютерних ігор, операційних систем. Однак, гнучкість може приводити до втрати фокусу та втрати передбачуваності. Дуже важливо відокремлювати помилки застосування гнучкого підходу від недоліків самої методології. Перш, ніж будуть реалізовані всі переваги підходу, потрібно буде деякий час на адаптацію до реалій конкретних завдань. Практична значущість полягає у можливості застосування тих чи інших фрейморків відповідно до потреб замовника та розробника для досягнення певних результатів при розробці програмного забезпечення.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-09-07

Як цитувати

Шинкарук, О., Мірошніченко, О., & Яшина, О. (2021). ДО ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОГРАМНИХ ВЕБ-СИСТЕМ ЗАСОБАМИ РОЗРОБКИ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (70), 96–104. https://doi.org/10.17721/2519-481X/2021/70-10

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ