АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОСТІ В ПРОЦЕСІ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ

Автор(и)

  • К.С. Горячева

Ключові слова:

військові конфлікти і національна держава, побудова державного устрою, оподаткування, військові дії та національне багатство, демократія і громадянство, соціальна рівність

Анотація

У статті охоплено і представлено антропологію війни, її психологічну, соціальну, економічну складові, завдяки яким відбувається формування і становлення національної держави. Із соціальної точки зору це може сприйматися як виклик загальноприйнятим нормам або природним речам. Військові дії будуть виставлені як певний фактор, який виступає потужним поштовхом для зародження або укріплення державного устрою.

Запропоновано розглядати і досліджувати військові події як один із факторів подальшої соціальної перспективи при становленні державності. А також як один із можливих інструментів започаткування і побудови державності з усіма супутніми важелями управління економікою, політикою і соціальною сферою.

Біографія автора

К.С. Горячева

кандидат економічних наук, доцент, провідний науковий співробітник, науково-дослідний центр Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-09

Як цитувати

Горячева, К. (2016). АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОСТІ В ПРОЦЕСІ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (53), 184–190. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/89

Номер

Розділ

ПЕДАГОГІКА ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ ВІЙСЬК