ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ В УКРАЇНІ

Автор(и)

  • О.І. Кравченко

Ключові слова:

інформаційні технології дистанційна освіта, сфері інформатизації, комп’ютерного математичного моделювання

Анотація

У статті розкриваються особливості процесу впровадження і використання засобів комп’ютерної техніки та інформаційних технологій в навчальному процесі вищого навчального закладу України. Проведено аналіз передумов для створення і широкого розвитку нової педагогічної технології, одночасно принципово нової форми організації навчального процесу – дистанційне навчання. Деталізована необхідність своєчасного створення і наукового обґрунтування методології та методики раціонального використання переваг інформаційних технологій, в тому числі формування умінь і навичок експериментально-дослідної діяльності та комп’ютерного математичного моделювання.

Визначені переваги та недоліки дистанційної форми навчання , які впливають на виконання безлічі професійних функцій майбутнього фахівця та адаптації вищої  освіти до сучасних умов.

Біографія автора

О.І. Кравченко

науковий співробітник науково-дослідного центру, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна)

##submission.downloads##

Опубліковано

2016-11-09

Як цитувати

Кравченко, О. (2016). ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ В УКРАЇНІ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (53), 202–209. вилучено із http://miljournals.knu.ua/index.php/zbirnuk/article/view/92

Номер

Розділ

ПЕДАГОГІКА ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ ВІЙСЬК