Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Рукопис є оригінальною роботою, яка раніше не публікувалася та не перебуває на розгляді в іншому журналі (випадки, передбачені Політикою дублювання публікацій журналу) (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файли подання текстів статті є документами у форматі Microsoft Word.
  • У файлі, що містить основний документ - ТЕКСТ СТАТТІ, немає посилань на імена авторів та/або їхні облікові дані.
  • Бібліографічні посилання на електронні ресурси у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL та DOI.
  • Авторські оригінали статей написані грамотно українською або англійською мовами.
  • Структура та оформлення основного тексту, таблиць, рисунків, списку бібліографічних посилань відповідає Рекомендаціям для авторів та шаблону статті Інструкції для авторів розділу "Для авторів".
  • Автори погоджуються з тим, що їхні статті будуть опубліковані у відкритому доступі за ліцензією Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0).
  • Метадані статті були заповнені українською та англійською мовами (автори повинні вибрати правильну мову в опції «Мова» у формі), включаючи прізвища авторів великими літерами та назву, анотацію та ключові слова, як англійською, так і українською.
  • Всі джерела згадані в тексті перелічені у Список використаних джерел / References.

Керівництво для авторів

Процедура подання 

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу, перевіряти  поточний статус своїх матеріалів та отримувати інформацію щодо рецензування й ухваленого рішення про публікацію, необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вже маєте ім’я користувача/пароль? Перейдіть до входу  

Потрібне ім'я користувача/пароль? Перейти до Реєстрації

Увійшовши до системи, натисніть кнопку “Подати рукопис» та виконайте такі кроки:

1) оберіть тип рукопису (див. детальніше про типи публікацій нижче, а також “Рекомендаціями для авторів” та заповніть форму подання (прочитайте уважно всі питання та поставте всі позначки);

2) зазначте імена та належність автора(ів), назву, анотацію, ключові слова та інші метадані;

3) визначте категорії класифікації для свого рукопису;

4) заповніть метадані подання, додавши відомості про будь-які допоміжні агенції фінансування, конфлікт інтересів, коментарі для редакторів;

5) завантажте файл статті та будь-які додаткові файли;

6) підтвердіть автоматично згенеровану версію статті й метадані (або перегляньте їх, якщо потрібно);

7) завантажте додаткові файли та пов’язані метадані;

8) перевірте надіслані файли та підтвердіть  надсилання.

Надсилаючи рукопис, відповідальний автор (автор-кореспондент) повинен надати контактні дані всіх авторів і підтвердити те, що кожний  співавтор/ка схвалив/ла або що всі співавтори схвалили  остаточну версію рукопису.

Ми просимо авторів перед поданням рукопису ознайомитися  з “Рекомендаціями для авторів” та наведеними нижче вимогами до подання.

Подання статті автоматично означає згоду автора(ів) з умовами Ліцензійного договору.

Автори подають два варіанти статті — з інформацією про авторів  (файл Автори. Назва статті) та  без інформації про авторів (Файл Для рецензування. Назва статті). Це потрібно для забезпечення подвійного сліпого рецензування.

Крім цього автори заповнюють довідку про автора за посиланням

 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.