АНАЛІЗ ФАКТОРІВ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБІТ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВІДКОЮ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ВЕДЕННЯ РОЗВІДУВАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Автор(и)

  • Ю.А. Максименко
  • В.В. Скачков
  • С.А. Попов
  • В.В. Маміч

DOI:

https://doi.org/10.17721/2519-481X/2022/74-10

Ключові слова:

органи управління розвідкою, розвідувально-інформаційна діяльність, вплив факторів, інформаційне забезпечення

Анотація

Керівниками розвідувальних органів, інформаційно-аналітичними (інформаційними) підрозділами, органами розвідки та офіцерами розвідки усіх рівнів організовується і проводиться розвідувально-інформаційна діяльність. Процес інформаційної діяльності це ‒ послідовна сукупність операцій (збирання, реєстрація, систематизація, аналіз, передавання, накопичення, зберігання, видача інформації), яка дає змогу швидко знайти у повному обсязі розвідувальні дані, необхідні командиру та штабу.
Для пошуку більш ефективних підходів щодо покращення якості і оперативності робіт органів управління розвідкою в статті проведений аналіз факторів, які впливають на ефективність організації та ведення розвідувально-інформаційної діяльності.
В результаті аналізу сукупності факторів, що впливають на ефективність робіт посадових осіб органів управління розвідкою, зроблені висновки, які дозволять визначити заходи, що впливають на більш суттєвий ефект підвищення ефективності щодо організації та ведення розвідувально-інформаційної діяльності за усіма напрямками.
Це дасть можливість не тільки скоротити часові показники проходження інформації на всіх етапах роботи, що дозволить забезпечити її безперервність та повноту, а також підвищити рівень семантичної обробки розвідувальної інформації за той час самий час, що забезпечить більш вищий ступень її достовірності, надасть можливість приймати на її основі більш адекватні та ефективні рішення.

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-06-06

Як цитувати

Максименко , Ю., Скачков , В., Попов , С., & Маміч , В. (2022). АНАЛІЗ ФАКТОРІВ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБІТ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВІДКОЮ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ВЕДЕННЯ РОЗВІДУВАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (74), 99–105. https://doi.org/10.17721/2519-481X/2022/74-10

Номер

Розділ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ